UKS "Złoty Orzeł" Choszczno ZŁOTĄ DRUŻYNĄ POLSKIEGO ARMWRESTLINGU 2012

Zawodnicy Złotego Orła na Panters Preston 2010

Wczoraj tj. 24.04.2010 w Tarleton koło Preston w Anglii odbył się Otwarty Turniej w Siłowaniu na ręce Preston Panters 2010. Oprócz zawodników angielskich wystąpili również zawodnicy z takich krajów jak Bułgaria, Słowacja no i oczywiście Polska. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników na co dzień mieszkający w Anglii tj. Tomasz Wiśniowski, oraz Rafał Sekulski (nowy zawodnik Złotego Orła). Tomek w kat. 90kg zajął 3 miejsce na rękę lewą i 4 na rękę prawą , Rafał natomiast w kat. + 100kg był zajął 2 miejsce na rękę lewą i 4 na prawą.
Oprócz dwóch naszych zawodników wystąpiło dwóch dawnych zawodników Złotego Tura mieszkających na stałe w Anglii tj. bracia Cezary i Nikodem Staszkiewicz. Obaj trenują pod okiem Craiga Sandersa i obaj wystartowali w tej samej kategorii wagowej (100kg) zajmując również miejsca na podium. Nikodem zajął miejsce 2 na rękę lewą, a Cezary był 3 na rękę lewą jak i prawą.
Od lewej stoja: Rafał Sekulski, Neil Pickup, Tomasz Wiśniowski

Od lewej: Rafał Sekulski, Tomasz Wiśniowski, Cezary Staszkiewicz i Nikodem Staszkiewicz